اولین گردهمایی اعضاء انجمن روابط عمومی استان لرستان در سالن اجتماعات سازمان امور اقتصادی و دارایی این استان برگزار گردید.

در این همایش که جمعی از فعالان حوزه روابط عمومی در آن حضور داشتند ابتداء جناب آقای نجفی از اساتید دانشگاه و  مدیر عامل انجمن روابط عمومی لرستان ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در همایش اظهار امیدواری نمودند انجمن روابط عمومی لرستان بتواند به اهداف مورد نظرش که همانا ارتقای کیفی روابط عمومی در استان است برسد.

ایشان با اشاره به اهداف این هم‌اندیشی افزودند: تشکیل کمیته‌های اجرایی و کاری انجمن و همچنین موضوع مالی از جمله موضوعاتی است که در این همایش مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در ادامه همایش جناب آقای مددی معاونت سازمان امور اقتصادی و دارایی استان با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی در سازمانها و ادارات اظهار امیدواری نمودند انجمن روابط عمومی لرستان بتواند منشاء اثرات خیر برای مردم باشد.

ایشان با اشاره به توزیع وسیع سهام عدالت در سطح کشور افزودند: روابط عمومی‌ها می‌توانند در شناساندن این اقدام بزرگ به مردم نقش بسیار مفیدی ایفا نمایند.

در ادامه این همایش جناب آقای طهماسبی از اساتید دانشگاه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اهمیت روابط عمومی و جایگاه این هنر و علم در سطح جهان سخنرانی نمودند.

ایشان در بخشی از سخنان خود گفتند: روابط عمومی‌ها امروز باید خود را بیشتر به مردم و مسئولین بشناسانند تا دیگر به آنها به دید واحد‌هایی خدماتی نگاه نشود و اولین گام در این جهت قبول مسئولیت روابط عمومی سازمانها توسط دانشجویان این رشته است.

در ادامه این همایش کمیته‌های اجرایی انجمن تشکیل و اعضاء آنان مشخص گردیدند.

اعضاء انجمن روابط عمومی استان لرستان اکثراْ دانشجویان رشته روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرستان خرم‌آباد می‌باشند.